Project news
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 3 common:people_all_forms
    
Новини

НАШ ЧЕМПІОН

Date: 2 лютого 2021 о 12:45, Refreshed 2 лютого 2021 о 12:56
59 views

ВИПУСКНИК ДМИТРІВСЬКОЇ ШКОЛИ
РІЗНИЧЕНКО ВЛАДИСЛАВ - ЧЕМПІОН УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ У ПРИМІЩЕННІ

В м. Суми 27-29 січня 2021 року відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів - спортсменів віком до 19 років. В змаганнях прийняли участь 434 спортсмена з 22 областей України та міста Києва.
Серед учасників був і наш земляк - випускник НВК Дмитрівська ЗОШ-ДНЗ Владислав Різниченко - чемпіон України з легкої атлетики минулого літа. Владислав змагався у семиборстві. Змагання з семиборства тривають два дні - чотири перші дисципліни в перший день, три інші - в другий. Переможець визначається за системою очок.
Після першого дня змагань наш спортсмен посів друге місце, набравши 2581 очко. Владислав подолав 60 метрів з другим результатом (7,47 с). Після 5,88 м зі стрибків у довжину перемістився на четверте місце, але виступ у секторі для штовхання ядра (13,60 м) дозволив піднятися на другу сходинку, яку він утримував і після останнього виду першого дня змагань зі стрибків у висоту (176 см). Другий день змагань з семиборства Різниченко почав з першим результатом (8,62 с) з бігу на 60м з бар’єрами . Стрибки з жердиною – не найсильніша дисципліна Владислава, основному конкуренту з Київської області поступився 50 см, показав результат 3,70м. У заключній дисципліні 1000 метрів Владиславу не було рівних - 2:52.22 с. З сумою 4690 очка Владислав став першим.
Наш переможець Влад Різниченко визнав: «Це були чудові змагання. Я отримав насолоду, але показав результати дещо нижчого рівня, ніж планував. Проте це початок сезону, не варто панікувати. Буду продовжувати наполегливо тренуватись до наступних змагань, які вже відбудуться незабаром».

З усіма результатами змагань у м. Суми можна ознайомитися за посиланням
https://uaf.org.ua/

Колектив НВК Дмитрівська ЗОШ-ДНЗ

Comments:
Only authorized users can leave comments.