Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

ВИПУСКНИК ДМИТРІВСЬКОЇ ШКОЛИ
РІЗНИЧЕНКО ВЛАДИСЛАВ - ЧЕМПІОН УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ У ПРИМІЩЕННІ

В м. Суми 27-29 січня 2021 року відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів - спортсменів віком до 19 років. В змаганнях прийняли участь 434 спортсмена з 22 областей України та міста Києва.
Серед учасників був і наш земляк - випускник НВК Дмитрівська ЗОШ-ДНЗ Владислав Різниченко - чемпіон України з легкої атлетики минулого літа. Владислав змагався у семиборстві. Змагання з семиборства тривають два дні - чотири перші дисципліни в перший день, три інші - в другий. Переможець визначається за системою очок.
Після першого дня змагань наш спортсмен посів друге місце, набравши 2581 очко. Владислав подолав 60 метрів з другим результатом (7,47 с). Після 5,88 м зі стрибків у довжину перемістився на четверте місце, але виступ у секторі для штовхання ядра (13,60 м) дозволив піднятися на другу сходинку, яку він утримував і після останнього виду першого дня змагань зі стрибків у висоту (176 см). Другий день змагань з семиборства Різниченко почав з першим результатом (8,62 с) з бігу на 60м з бар’єрами . Стрибки з жердиною – не найсильніша дисципліна Владислава, основному конкуренту з Київської області поступився 50 см, показав результат 3,70м. У заключній дисципліні 1000 метрів Владиславу не було рівних - 2:52.22 с. З сумою 4690 очка Владислав став першим.
Наш переможець Влад Різниченко визнав: «Це були чудові змагання. Я отримав насолоду, але показав результати дещо нижчого рівня, ніж планував. Проте це початок сезону, не варто панікувати. Буду продовжувати наполегливо тренуватись до наступних змагань, які вже відбудуться незабаром».

З усіма результатами змагань у м. Суми можна ознайомитися за посиланням

Колектив НВК Дмитрівська ЗОШ-ДНЗ

ДПТНЗ "Щастинський професійний ліцей"

Для перегляду графіка перейдіть за посиланням для свого класу.

3 12.03.2020 по 03.04.2020

Бронзовий призер - учень нашої школи!

07.05.2019 року у НВК Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ відбулися урочисті заходи з відзначення Дня Перемоги у Другій світовій війні

Анімаційний ролик «Вступ - 2019 для абітурієнтів зі сходу України» (анімацію створено за підтримки ЮНІСЕФ): https://www.youtube.com/watch?v=1bSmVg-JKmw
Нові інформаційні матеріали – 2019 (створено за підтримки ЮНІСЕФ): https://www.dropbox.com/sh/8jlonc458ezu2mm/AADit_3J2raU2ZbqYhkgQ-jWa?dl=0
Успішні історії вступу абітурієнтів зі Сходу та Криму-2018: https://www.youtube.com/watch?v=rdeOAwFjfVA

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.